Beyoglu Mekanları
Beyoglu Beyoglu

tekne-turu

Yat Kiralamada Ücretler Nasıl Hesaplanır?
bogazturu


Kiralık Tekne Hizmetlerinde Ödemeler Nasıl Yapılıyor?


Yat veya tekne kiralamada ücretler verilen hizmete göre hesaplanır. Örneğin toplu olarak yapılan tekne gezintilerinde fiyatlar daha düşüktür. Bu tür gezilerde adalarda konaklayarak istediğiniz lokantada yemeğinizi yiyebildiğiniz gibi teknede kahvaltı ve yemek hizmetlerinden de yaralanabilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz ücret de değişecektir. Aile ve dostlarınızla bir davet veya kutlama için özel bir yat kiralamak istiyorsanız ve bu organizasyonda yemekten müziğe her türlü hizmetin firmaya ait olmasını istiyorsanız fiyatlar daha yüksek olacaktır. Ancak yalnızca tekne ve kaptan kiralayıp yemek ve diğer organizasyonu kendiniz yapmak istiyorsanız ücretler daha düşük olacaktır. Yani İstanbul boğaz turu tekne kiralama firmalarından talep ettiğiniz ekstra hizmetler için ekstra ücret ödüyorsunuz.
Tekne kiralayanlar ile firma arasında tüm detaylar ve istenen hizmetlerin maddi boyutu detaylı olarak konuşulur ve kiralama işleminin yasal olması için sözleşme yapılır. Sözleşmeye göre ödeme nasıl talep edildiyse o şekilde yapılır. Örneğin bir düğün organizasyonunda firma üstlendiği tüm hizmetlerin faturasını hazırlar ve ödemenin bir kısmını düğün öncesi masraflar için alır kalan kısmını ise düğün sonrası alır. Ödemelerde kampanya ve müşteriye özel indirim fırsatları da uygulanır. Kredi kartına taksitli olarak veya elden peşin olarak da ödeme yapılabilir. Ödemenin bu ayrıntıları tamamı ile firma ile müşteri ile firma arasında yapılan anlaşmaya bağlıdır.


Son Teknoloji İle Tasarlanan Konforlu Yat ve Teknelerle Lüks Bir Tatil


Günü birlik, hafta sonu için, 1 haftalık veya daha uzun süre için tekne ve yat kiralayabilirsiniz. Yat ve tekneler bu alanda müşterilerden gelen talep ve ihtiyaçlara uygun donanıma sahiptir. Yatak, mutfak, müzik, dolap, televizyon ve kısacası ev rahatlığında bir İstanbul boğaz turu imkânı tüm müşterilere eşit olarak sunulan hizmet seçenekleridir. Teknelerde hem iç hem de dış konfor eşit rahatlık ve şıklıktadır. Yemeğinizi isterseniz teknenin içerdeki yemek salonunda isteseniz mavi denizi izlerken yiyebilirsiniz. Teknenin dışında üst kısmında güneşlenmeniz için özel bir yer ve isterseniz slov bir müzik. Kısacası bu tatilde ne arzu ederseniz o şekilde hizmet alacaksınız.
Kuru köpek maması günümüzde en çok çeşidi bulunan köpek mamalarından biridir. Özellikle tüketiciler tarafından da oldukça tercih ediliyorlar. Bunun nedeni ise oldukça ekonomik olması ve uzun bir süre kullanılabiliyor olması. Bunun yanı sıra yaş mama da oldukça tercih ediliyor ancak bunun kuru ama kadar olduğunu söylemek oldukça zor. Her iki ürün de köpeğe aynı zamanda verilebiliyor ve her iki ürünün de değişik faydaları bulunuyor. Özellikle tam mama adı verilen ve bütün protein, mineral ve vitaminleri içeren bazı kuru mamalar, yaş mama gereksinimini de ortadan kaldırabiliyor. Ancak yaş mamanın hala daha bazı artı özellikleri bulunabiliyor.
Yaş mama adı verdiğimiz mamalar genellikle plastik kutuların ya da konserve benzeri demir kutuların içerisinde bulunuyor ve bunlar genellikle suları olan yiyecekler. Kuru mama ise yaş mamanın aksine renkli naylon poşetlerde ve torbalarda bulunan yiyeceklerdir. Bunların ikisini de köpeğe tattırmak oldukça önemlidir. Köpek bu iki mamadan birini oldukça fazla haz alarak yiyorsa bu mamalar köpeklere ödül olarak sunulabilir.

 

www.tekneturu.com.tr

 

Taksim