Pampamtus

Vakit geçirmek için sayfa mı arıyorsunuz? Sürekli bilgisayar başındasınız ama canınız hala sıkılıyor mu? Öyleyse size önereceğim web sitelerini dikkatle inceleyin. Burada gençlerimizin oyun ihtiyacını karşılayan binlerce uygulama mevcut. Genellikle erkek arkadaşların tercih ettiği; poligonlara ateş etme, savaşlara katılma, askerlik, zombi ve vampirlere karşı mücadele etme gibi uygulamalar sizleri silah oyunları platformunda bekliyor olacak. Buradaki uygulamalarla hem zamanın hızlı akıp geçmesini sağlayacaksınız.
Hemde bir sonraki level'e geçmek için hırs yapacak ve yüksek puanlar alıp rakiplerinizi geride bırakacaksınız. Onlarca kategoride binlerce uygulama bu başlık altında sergileniyor ve genellikle erkek çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bazı arkadaşlar bu tür tabanca uygulamalarına nazaran futbol oyunları içeren uygulamaları daha çok benimsiyor. Onlarda genelde; şut çekme, penaltı atma, frikik kullanma, şampiyonlar ligi, ünlülerle antreman gibi başlıkları tercih ediyor.

Online Oyun
Beyoglu Mekanları
Beyoglu BeyogluHangi takımı tutarlarsa tutsunlar hepsi birer oyuncu olmabilmek için bu uygulamalarda kendilerini geliştiriyor. Sizde eğer bu spor dalına bu kadar meraklıysanız web sayfasını gezip, kendinize uygun uygulamaları bulup denemeye başlayabilirsiniz. Yetenekli golcülerin nasıl pas yaptığını, hareket yaptığını Ya da nasıl böyle sert şut çektiğini merak ediyorsanız mutlaka turnuvalara katılıp onlarla karşılıklı maç yapmalısınız. Öyle ki ister arkadaşlarınızla isterseniz bilgisayara karşı mücadeleler verebilir ve kupadan kupaya uzanabilirsiniz. Bunca erkek uygulamaları içerisinde tabi ki bayan arkadaşlarımız içinde bir sürü uygulama mevcut. Onların daha çok hoşlandığı makyaj yapma oyunları sitesi bünyesinde barındırdığı; mankenleri süsleme, parti gezileri, ünlüleri boyama gibi uygulamalarla küçük hanımların gönlünde taht kuruyor. Onlar daha çok bu tür oynları tercih ediyor ve arkadaşlar arasında inceleyerek keyifli vakitler geçiriyor. Yaptıkları yorumlarla editörleride sevindiren bu bayanların arasında sende olmak istiyorsan hemen sayfaya girip uygulamaları deneyebilirsin.

Çocuğunuzun internet ortamında hangi sayfalarda güvende olduğundan endişe ediyorsanız çok haklısınız! Ama bu tür online uygulama olan sayfalarda güvende olduğunu sakın unutmayın. Çünkü çocuklarınız burada hem eğlenip zamanını güzel geçiriyor, Hem de farklı gördüğü şeyleri inceleyerek yenilikleri kavramayı öğreniyor. Kendisini masal aleminin bir kahramanı gibi gören gençlerimiz, bu uygulamalarla hem tanıma, anlama, algıda seçicilik gibi yanlarının gelişmesini sağlıyor. Hem de keyifli vakit geçirerek yeni ortamlar görüyor. En doğrusu olarak siz çocuklarınızı sanal alemdeki bu eğlenceli ve keyifli uygulamaların bulunduğu sayfalara bırakın. Hem eğlenirken hemde öğrenmenmelerine yardımcı olun... Keyifli saatler...

Taksim
Matrix
Mickey
Makyaj Oyunu
Türkiyenin En Buyuk Yerel Reklam Sitesi Beyoğlu | beyoglubeyoglu.com